Перемагаємо разом!

Наша компанія прагне створювати довгострокові відносини зі своїми клієнтами, грунтуючись на чесності та довірі.

Наші клієнти – це партнери, про яких ми дбаємо, робимо індивідуальні пропозиції, надаємо знижки та бонуси.

Ставайте частиною нашої сім’ї, розвивайтеся разом з нами та отримуйте привілеї!

INTERNATIONAL UNION OF ARTS

ЦЕ ОБ’ЄДНАННЯ ТВОРЧИХ ЛЮДЕЙ, МЕТОЮ ЯКИХ Є ВІДКРИТТЯ НОВИХ ТАЛАНТІВ ДЛЯ РОЗВИТКУ МИСТЕЦТВА В УКРАЇНІ І ЗА ЇЇ МЕЖАМИ. ЦЕ СПІЛКА ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ВСІХ ТВОРЧИХ ІДЕЙ НЕЗАЛЕЖНО ВІД ВИДУ МИСТЕЦТВА.
INTERNATIONAL UNION OF ARTS займається організацією дитячих фестивалів та конкурсів будь-якого масштабу: від одноденних до багатоденних фестивальних турів на території України та за її межами.

Федерація Карате України є нашим партнером протягом багатьох років. Наша компанія обслуговує найкращі турніри федерації, а також регіональні турніри по всій Україні. Усі члени федерації отримують гарантовану знижку від нашої компанії!

INTERNATIONAL UNION OF DANCE EDUCATORS –партнер компанії Jolly Cups. Головною метою створення Організації є задоволення та захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших соціальних інтересів членів Організації, їх прав та свобод, загальне сприяння розвитку різних напрямків танцювальних мистецтв. І як усі партнери, члени організації мають свої привілеї у роботі з нами!